Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ettél már cápát?

Ettél már cápát?

Figyelt kérdés
Milyen íze van?
2014. aug. 2. 20:03
 1/6 anonim válasza:
60%
Igeen :D Finom. Csak sajnos rég ettem és már nem emlékszem, de tudom, hogy szerettem. :D
2014. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nekem nem ízlett. Kicsit gumis állaga volt.
2014. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én ma vettem cápahúst, holnap kisütöm. Kíváncsi vagyok rá. :)

2014. aug. 2. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szakmámból eredően megkóstoltam, volt egy periódus, mikor dolgoztam vele étteremben.

Mivel etikátlan a fogyasztása, nem volt rá kereslet, lekerült az étlapról.

Amúgy magamtól semmilyen nem tenyésztett állatot nem eszek meg. Nem hiszem, hogy ehhez bárkinek joga lenne.

2014. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom... erre nem gondoltam, csak kivettem a boltban a hűtőből.

De akkor pl semmilyen tengeri halat nem eszel meg? És mi a helyzet az erdei gombákkal, pl a vargányával, netán a szarvasgombával? Igaz ezek nem állatok, de ezeket sem termesztik.

2014. aug. 2. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Tengeri halakból van amit tenyésztenek, amit nem, azt nem eszem meg.

És ahogy mondtad, a gomba nem állat.

A lepontozók pedig magukat minősítik. Nem kell már sok idő ahhoz, hogy az ilyenekre, mint az emberiség utolsó megmaradt civilizálatlan barbárjaira emlékezzenek vissza.

2014. aug. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!