Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A LIDL-ben láttam valami...

A LIDL-ben láttam valami kaktusztermést a zöldség-gyülöcs osztályon. Mi ez, és milyen íze van?

Figyelt kérdés
Nagy kedvező, 250 forintos ára volt fél kilóért, ezért elgondolkodtam, hogy lehet veszek belőle, de nem volt időm alaposan megvizsgálni. Valaki vett belőle?
2014. okt. 5. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, kaktuszfüge a neve. Az ízére továbbra is kíváncsi lennék.
2014. okt. 5. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon finom,főleg a pirossas. semmihez nem hasonlítható. Próbáld ki.
2014. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl macerás, kis tüskék vannak rajta, amik nem látszanak, de belemennek a kezedbe mikor meghámozod, belül pedig rengeteg kemény mag van. Az íze nem rossz, de nekem nem éri meg a fáradságot.
2014. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettem és nagyon finom. Hámozásakor egy villával és egy késsel bohóckodtam, mert tényleg szúrós...
2014. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ízlik. Nincs semmilyen jellegzetes, erős íze, és szúrós. Plusz rengeteg nagy, kemény mag van benne.
2014. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helyiek azt mondják: a gyümölcsök királya, a királyok gyümölcse. (Így van).

A tüske: egyszerűen vízbe kell rakni kis időre már nem is fog szúrni.

Ilyen egyszerű, ha helyiektől, helyszínen tanulja meg az ember.

Megadatott, volt szerencsém hozzá.

2015. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!