Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tejmentes édességek mik vannak?

Tejmentes édességek mik vannak?

Figyelt kérdés
16 hós gyereknek.Javaslatokat várok..Megakadtam a pudingnál.Azt a tápszerből készítem.Pl.joghurtot mivel lehet helyettesíteni,ami nem szója?

2014. okt. 5. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
rízs, mandula, kókusz tej esetleg? egész finomak és pl a sparban is lehet kapni, kicsit drágább ugyan mint a sima. Igazából nem tudom mit ehet egy 16 hónapos pinduri, de a muffint lehet tej nélkül, a browniet, a leveles tésztából csinált dolgok is bejöhetnek :)
2014. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a pudingot simán megcsinálom gyümölcsléből. A feketeerdő tortám receptjében is az van: vaníliás puding+meggylé. Nagyon szuper.
2014. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet csak nekem rossz,igazából mindenevő.Remélem 1 év és elmúlik.
2014. okt. 5. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Palacsinta (szódavízzel készítve), fahéjas almakompót, reszelt alma dióval.
2014. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Linzer.Liszt,cukor és margarin(azt hiszem a Liga tejmentes) aztán nyomsz bele lekvárt.
2014. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fahéjas almafánk.

Fél kiló reszelt alma, 15 dkg liszt, 5 dkg porcukor,1 tojás, 1/2 cs.sütőpor.

A lereszelt almának a levét gyengén kinyomkodjuk, majd összekeverjük a többi hozzávalóval.

Jól kidolgozzuk, és evőkanállal forró olajba szaggatva pirosra sütjük. Konyhai papírtörlőre szedjük, hogy felszívja az olajat. Fahéjas porcukorral meghintve tálaljuk.

Tejmentes, finom édesség nemcsak gyerekeknek.

2014. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!