Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mier nepszerubb a spagetti...

Mier nepszerubb a spagetti teszta a makaroni tesztanal?

Figyelt kérdés
Pedig a makaroni sokkal jobb, vastagabb es mivel ureges igy tobb szaftot magaba tud szivni, mint a spagettni. Voszont rendesen vadaszni kell a helyeket, ahol lehet kapni.

2014. nov. 11. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én családomnak pont az a baja vele, hogy szerintük tele van vízzel, ezért nem szeretik. Én szeretném, nekem jobban ízlik a makaróni, de miattuk inkább spagettit veszek. Vadászni? A legutolsó sarki kis boltban is van mindig, közvetlenül a spagetti mellett van kitéve. Szinte minden üzletben van, ahová én járok, pedig járok jó néhányba.
2014. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert vékonyabb, és így jobban lehet szívni. :) De komolyan, ezért imádom a spagócát.
2014. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, de megértelek... Mindig a makarónit szerettem és szinte sehol sem találtam... Egyes tésztafajtákat még megcsinálhatok itthon, de makarónit nem tudok... :(

Ez olyan 2-10 évvel ezelőtt lehetett. Ma már nem eszem gabonát.

2014. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, hogy ha felszippantom, szétfröcskölök vele mindent. :)
2014. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
A makarónit macerásabb a villára feltekerni és én nem tudom malackodás nélkül enni.
2014. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a makarónit szeretem jobban, pont azért, mert lyukas és vastagabb és nekem másabb az íze is! Csak sajna kb mindenhol spagettit csinálnak, nem mintha azt nem szeretném, de pl. óvodás koromban soha nem volt makaróni az oviban, mindig csak spagetti. Anya szakácsnő, az ő munkahelyén is csak spagettit csinálnak.


Nem tudom merre laksz, hogy ennyire nem találni makarónit, de nálunk a faluban mindig van a boltban, illetve a nem messze lévő városban ott a Tesco, ott sincs olyan, hogy ne lenne.

2014. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
A makaróninál nincs borzasztóbb tészta a világon, de még nem találkoztam olyan bolttal, ahol ne lett volna.
2014. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert a spagettit be lehet dugni a makaróniba :D
2014. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem találsz makarónit, vegyél pennét, az sréhbe vágott makaróni.
2014. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a spagetti tészta jobban ízlik, mert vékonyabb. A makaróni túl vastag, már két szál is olyan fullasztó, vagy nem is tudom...
2014. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!