Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Németországban voltam és...

Németországban voltam és sokszor fogyasztottam hot-dogot, volt benne egy színben és állagban (ízben nem) leginkább a mustárhoz hasonló "töltelék" és szórtak rá sok kis ropogós? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
....itthoni viszonylatban kis tepertőkhöz tudnám hasonlítani, de ízben nem hasonlított rá? Többször megérdeklődtem, hogy minek nevezik őket, de miután hazajöttem, valahogy nem is gondoltam rá, és el is felejtettem a nevüket. Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg tuja-e valaki a nevüket, és hogy Magyarországon lehet-e kapni?! Nem egy különleges dolog, hogy ezekkel készítik a hot-dogot (rengeteg helyen így készítik), szóval aki volt már Németországban az valószínű találkozott már ilyen hotdoggal : ) ( Lehet sokkal egyszerűbben is meglehetett volna fogalmazni a kérdésemet, de ez így közel éjfélhez így sikerült) : )

2014. nov. 12. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyma volt, apróra vágva és ropogósra sütve. Ikeában lehet kapni.
2014. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És te is tudsz csinálni. Nagyobb kockára vágott hagymát lisztbe kell forgatni, majd bő olajban kisütni amíg világosbarna nem lesz.
2014. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom,te melyik részen vagy,de én itt még hot-doggal nem találkoztam! Csak döner,pizza! Se lángos,se palacsinta semmi! Jó Neked!
2014. nov. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
piritott hagyma. aldiba is kaphato, kis poharkaban. magyarorszagon is keszitik igy. a legtobb esemenyen ( vasar, fesztival ) is szokott lenni ilyen kis un. "amerikai" hotdogos!
2014. nov. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

én itthon ettem ilyen hotdogot és valóban jóval jobb az ize piritott hagymával

Németországban káposztát nem tettek a hotdogba?

A németek nagy káposzta fogyasztók egyébként

2014. nov. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha a Lidlben is kapható ilyen hagyma,de Aldiban mindig van.Akkora pohárban,mint a nagy joghurt,nagy tejföl.Ha jól emlékszem a konzervek,mustárok,stb körül van.300 ft.
2014. nov. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A "mustárhoz hasonló töltelék" bizonyára bajor mustár volt. Ez édesebb és nagy darabokban van benne a mustármag.
2014. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Ki eszik hotdogot nemetorszagban, amikor dönert is lehet kapni? :)
2014. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pirított hagyma volt és mustár, vagy valamilyen sajtszósz.
2014. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ;)

Paderbornban voltam :)

Mihelyst időm lesz benézek az Aldiba!

2014. nov. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!