Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A macis mézesüveget hogyan...

Harmati F1 team kérdése:

A macis mézesüveget hogyan kell megbontani? Odáig eljutottam, hogy sikerült lehúznom a piros sapkát róla, aztán megállt a tudomány.

Figyelt kérdés
[link]

#maci #bontás #mézesüveg
2014. nov. 15. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A piros sapi alatt a sárga csúcs tetejét le kell vágni.
2014. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hűtőben kell tárolni vagy jó neki a szobahőmérséklet is?
2014. nov. 15. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a spájzban szoktam, ott olyan kettő közti a hőmérséklet, de szerintem nem kell hűtőbe tenni.
2014. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kupak eltávolítása után levágsz egy kis csücsköt a tetején és már fogyasztható is. Tároláshoz felesleges a hűtő elég egy hűvösebb szekrénybe tenni, vagy egy hűvösebb helyre, 20-22 fokos hőmérsékleten is lehet egész nyugodtan, én évek óta a konyhaszekrénybe tárolom a mézeimet a konyhám egyik sarkába ameddig kimegy a beépített szekrényem ott elég hűvös a fal és a szekrény is elég hüvös, a legtöbb dolgot ott tárolom amihez nem kell spájz mert az nekünk elég kicsi.
2014. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hűtőben tárolni,korlátlan ideig megőrzi a minőségét akár szobahőmérsékleten is
2014. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!