Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez finom pizza lesz szerintetek?

Ez finom pizza lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
körözött, szalámi, kukorica, sajt

2014. nov. 29. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Ne haragudj, de én meg nem enném. Ez egy jófajta gyomorrontásos pizza szerintem.
2014. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NagyMedve2003 válasza:
41%
Ne hallgass rá :D nagyon is finom biztos vega
2014. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

A körözöttet lehagynám róla, mivel a túró a sütőben a hő hatására félő, hogy szétfolyik, és az egész inkább egy lötye valami, mint sült lesz.

Persze a hagymát, amit a körözöttbe teszel, azt inkább raknám rá csak úgy a többi feltéttel együtt a pizzára!!!

2014. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

"NagyMedve2003 nevű felhasználó válasza:


Ne hallgass rá :D nagyon is finom biztos vega"


Leginkább a szalámitól!

2014. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy fűszeres paradicsomszószra finomabb lenne a szalámi és a kukorica, bár az is elég ha bekened ketchuppal, ha nem tudsz szószt csinálni.
2014. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NagyMedve2003 válasza:
42%
qkker1 ezt most negatívnak vegyem vagy pozitívnak :) és én a szalámira gondoltam :D nem írtam azt hogy a körözöttre de nekem a pizza az már csak is finom kívéve nekem a spenótos pizza kóstolltam de nem ízlett :,(
2014. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hiszem, hogy ízlene. Körözöttet nem tennék pizzára, sütés közben meglevesedik, összeugrik.

Amúgy magával a körözött, szalámi, kukorica, sajt kombóval nincs baj szerintem, ha megfelel az ízlésvilágodnak, de nem igazán pizzára való így.

2014. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Tésztára kenj szószt vagy kechapot úgy rá a szalámi,sajt,kukorica.A körözötett rá tudod tenni a tetejére ha elkészült vagy hozzá eszed!De csak akkor tedd ha nem kényes a gyomrod mert akkor nagy WC lesz belőle higan.
2014. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Körözött nélkül igen.
2016. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!