Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » El tudom adni valahol az...

El tudom adni valahol az édességeket?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy felesleges milka oreos csokim 300gr és egy nagy doboz celebration 750gr..Nos,elajándékozni nem szeretném és megenni sem.Szóval kérlek ne jöjjetek olyan ötletekkel hogy adjam oda karácsonyra stb.stb..A boltban beszámítják??Vagy adjam el ? :D Tudom,hülye ötletnek hangzik,de igazából inkábbb kérném az árát,minthogy megegyek ennyi csokit..Szóval szerintetek mi legyen vele,hogy kapjak belőle egy kis pénzt?
2014. dec. 17. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor veszik vissza a boltban, ha van róla blokkod, hogy ott vásároltad. Nem hiszem amúgy, hogy nagy bizniszt tudnál ebből csinálni, fel lehet tenni olx-re, ilyesmi, de mégis ki akarna venni tőled élelmiszert? Bárki megkapja a boltban.
2014. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik vissza a boltban és nem is számítják be.

Én nem is venném meg netes oldalon sem.

Szóval tényleg hülye ötlet :)

Nem értem, miért nem lehet odaajándékozni valakinek.

2014. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor ha nagyon olcsón adod, hiszen a boltban is ott van.
2014. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint neten eladni.
2014. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Blokkal sem vesznek vissza élelmiszerboltban csokit... :D Egyébként jó sóher vagy, hogy karácsonyra se vagy hajlandó odaadni senkinek. Visszaüt még az élet rád... De biztos van facebookod, hirdesd meg az eredeti ár feléért/negyedéért, és biztos lesz ismerősöd, aki szívesen megveszi olcsón. Vagy esetleg vaterán/olx-en is lehet hirdetni, csak ott lehet, hogy tovább tart, plusz postázni is kellhet.
2014. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!