Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem tudom hogy mikor lett...

Nem tudom hogy mikor lett véve a kenyér dec.23 vagy 24-én és ma láttam hogy szombatig jó elv. Akkor az jó még?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombat egyrészt holnap van, másrészt a dátum nem azonnali romlást jelez, csak addig "garantált" a megfelelő minőség.
2014. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A minősége és az állaga más lesz, de nem romlik meg, tehát akár 1 hét múlva is fogyasztható.
2014. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Bundás kenyérnek még talán ehető. A bolti kenyerek már másnap is alig jók.
2014. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
A bolti kenyerekben 8féle E van, liszt meg alig. Nem romlik az olyan könnyen.
2014. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Miquel nevű felhasználó!


Nem sül le a bőr a képedről, amikor ilyen baromságokkal rémítgeted az együgyűeket? A kenyérben lévő összes "Ejelű" nem teszi ki a liszt 1%-át sem, ráadásul ezek garantáltan nem károsak a felhasznált mennyiségben.

2014. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem penészes, addig jó. Persze száraz, szikkadt vacak lesz belőle, de bundásnak vagy pirítósnak tökéletes. :)
2014. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint 3 éves lehetsz, mert nem láttál még 3 naposnál öregebb kenyeret, vagy abba a csoportba tartozol, akik naponta vesznek új kenyeret és a tegnapit kidobják. A kenyér addig ehető amíg nem penészes, ha megszárad zsemlemorzsa, bocsi "kenyérmorzsa" lesz belőle, ami hetekig eláll
2015. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez de szőke!

Jó hát! Ha nem jó úgy és észreveszed!

Ilyet csak a húsnál szoktam néz

2015. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!