Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudnék natúr olivabogyót...

Hol tudnék natúr olivabogyót venni? Mindenhol csak ez a túlsózott lében áztatott borzalom van.

Figyelt kérdés
Szeretem ezt is,de szívesen megkóstolnám,hogy a görögök hogyan eszik igazából.Ez nekem túl sós.
2014. dec. 28. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Olaszországba , Bari környékére menj el és ott termesztik.
2014. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
A sótlan olajbogyó a multiknál a cukrozott szardellapaszta, meg az ibolyaillatú Pálpusztai sajt között szokott lenni a polcon.
2014. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább bio-boltban érdeklődj! Van napon aszalt formája, valami olajos lében. De mivel általában sóval tartósítanak, így majdnem mindegyiknek adaléka a só is.
2014. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Naturt? Sehol. Menj el olyan országba ahol terem és szedj fárol. Csak ne nagyot harapj bele, hogy könnyen ki tudd köpni. (Ugy alapesetben vagy rettenetesen sznob?)
2014. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sznob vagyok,csak kíváncsi. Jobb híján nyilván ezt eszem,de érdekel az eredeti is. Ma már mindent el tudnak hozni mindenhonnan,lépten-nyomon kínai kaját eszünk például...pont sima olajbogyót nem lehet kapni?
2014. dec. 29. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, régi kérdés, de azért nincs natúr olajbogyó, mert az rettenetesen keserű. Nem véletlenül nem eszik senki ilyet. Kóstoltam.
2016. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Barin olyan olivat kostolhatam, amit frissen szedtek, vagy valami minimális sós lében lehetett. Egy étteremben szolgálták fel előételként. Annyira fantasztikus volt, h nem volt az a sós íze....azóta én is ezt keresem itthon..
2019. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már láttam a boltokban olyat, hogy nem volt sós lében, hanem simán csak az üvegben lé nélkül. Tesco, Spar, Interspar, Metro, Auchan, Aldi, Lidl. Ezekben nézd meg.

Meg vannak olyanok is, amik egy ilyen nagy zacskóban vannak, légmentesen lezárva, abban sincs lé. Ilyet a Tesco, Spar, Interspar, Auchan, Metro boltokban láttam.

2019. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!