Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Létezik még ehető minőségű...

Létezik még ehető minőségű sajttal töltött pulykamell és Cordon Bleu?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen márkák?

Már vagy 10 fajtáról megállapítottam az elmúlt időszakban, hogy ehetetlen.

Régebben pedig jók voltak.


2015. jan. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a LIDL-ös a legelviselhetőbb.
2015. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem csinálod meg magad? Az biztosan jó minőségű lenne... Vagy dolgozni vele már nem akarsz?
2015. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek a 2-kal. Készítsd el te. Össze sem lehet hasonlítani az ilyen félkész, fagyasztott vacakokkal. Ilyenekkel felesleges összekoszolni az edényeket. Akkor már inkább eszem vajas kenyeret, még az is finomabb. :D
2015. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha saját magad készíted, akkor biztos normális lesz.


Nem igazán nehéz, ha meg nem szereted csinálni, akkor egyszerre készíts össze 3-4 alkalomra elegendöt - akkor egy pacsálással megvan - és utána fagyaszd le darabonként.

2015. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Lidl-ben még nem vettem. Általában nem vagyok megelégedve az az ottani kaják minőségével, de majd ezt megnézem, hátha tényleg.

Köszönöm.


Nekem ez direkt olyan alkalmakra szóló ételféleség, amit idő hiányában eszünk, mikor gyorsan kell valami. (Különben nem érdeklődnék itt róla, hanem egyszerűen nem vennék.)

Igazából, az még meg sem fordult a fejemben, hogy ezt is lehetne házilag csinálni. :)

2015. jan. 6. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ott a gond, hogy már ehető sajtot sem nagyon kapni, legfeljebb horror áron, egyre rosszabb minőségűek a sajtok.
2015. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fél óra alatt tudsz 8-10 db-ot elökészíteni, bepanirozni, és utána egyenként becsomagolva lefagyasztod.


Amikor gyorsan kellene, akkor elöszedsz egyet és megsütöd.


Ugyanolyan gyorsan megvan, mint a bolti, csak tudod, hogy mit tettél bele, meg az íze is normális.

2015. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!