Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 17 éves fiú vagyok 37kg...

17 éves fiú vagyok 37kg vagyok. Emetofobiás vagyok. Hogyan hízzak? Étrend csinálás. (többi lent)

Figyelt kérdés
Reggel felkelek 6:10 kor iszok egy bögre teát utána kb 7:30 fele eszek vajas zsömlét vagy valamien péksüteményt, délben ebédelek kb, utána 16:15 kor eszek egy vajas zsömlét. valaki segítene étrendet csinálni?

2015. jan. 30. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked szakember segítségét kellene kérned, ő segít egy számodra megfelelő egyéni étrendet kialakítani.
2015. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben
2015. jan. 30. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy pszichológus sem árt, mert lehet neked akármilyen faja étrended, ha nem fogod betartani, mert rettegsz a hányástól.
2015. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Szakemberre van szükséged, ő tud rajtad segíteni. Nem akarok személyeskedni, de a szüleidnek nem jutott még eszébe, hogy orvoshoz vigyenek? Ilyennel nem szokás játszani.
2015. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt felelősséggel senki nem tud neked semmilyen étrendet ajánlani.

Az már jó, ha tisztában vagy a betegségeddel, de sajnos csak orvosi segítséggel tudod leküzdeni.

Év valóban a család közreműködése is szükséges, hogy leküzdjed a hányásfóbiádat.

Bízz az orvosokban és család segítő szándékában.

Gyógyulj meg, és ne feledd, rajtad is sok múlik !

2015. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!