Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Furcsa az hogy jobban szeretem...

Furcsa az hogy jobban szeretem a félig megérett banánt (zöldessárga), mint az érett banánt (sárga)?

Figyelt kérdés
A szüleim furcsálják, hogy lehet a zöld banánt megenni. Én márpedig azért nem szeretem az érett banánt mert az túl lágy, édes és az íze se olyan jó.

2015. febr. 3. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, ízlésünket tekintve sem.
2015. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az érettet kásásnak és túl édesnek találom, a zöldes héjúnak kellemesebb íze van, jobban kijön a banán íz, nem pedig a márc. Nem tudom hány éves vagy, de én már 40 felé közeledek, és anno mikor gyerek voltam és bejött a banán az országba alig lehetett kapni, nagyon nagy szám volt. Nekem az éretlenebb emlékeztet arra az ízre, amit először éreztem, amikor megkóstoltam a banánt. talán mert az első darab is éretlen volt, akkor még csak olyanokat importáltak? Vagy talán változott a tárolási módszer a szállításnál.
2015. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
az én nagypapám a szinte már rohadt nagyon barna banánt szerette csak:)
2015. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mint minden, ez is ízlés dolga. Én a zöld és a már barna pöttyös közöttit szeretem, ami szép sárga, de nem túlérett.

A zöldnek, -hangsúlyozom, az én ízlésemnek-olyan zöld, kissé éretlen íze van.

2015. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem furcsa, de minél barnább, annál egészsélgesebb a banán. Sokan a túl érett banán szagát se bírják. Az éretlen gyümölcs savasít és nem egészséges, mégis sokan azt eszik.
2015. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hahaha ugyan. Engem őszintén nem érdekel az egészség ;) ami finom azt megeszem, ami nem, azt nem. Ennyi :P
2015. febr. 3. 14:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, én a kivivel és a szederrel vagyok így. Ízlésről nem vitatkozunk.
2015. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten zölden szeretem. Megyek a boltban, ha szép zöld banánt látok felkapom a fejem. :)
2015. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Azért kedves kérdező, elég furcsán reagálod le a kommenteket...Névi udvariasság nem ártana, ha már megszólalsz.
2015. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A zold banan nagyon rossz az emésztésnek, puffadast es emésztési gondot okoz.
2015. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!