Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a jobb a párizsi vagy a...

Mi a jobb a párizsi vagy a virsli?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én párizsit nem eszem, állítólag abból is van minőségi..


De virsliből lehet jókat kapni!

2015. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogy lehet ezt a kettőt összehasonlítani? Melyik a jobb, az alma, vagy a körte?


A párizsit szeletelem kenyérre szendvicsbe, a virslit meg magában eszem. Az íze is tök más. Mindkettő jó.

2015. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-az egyik jobb mint a másik ))
2015. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindegyikből van elfogadható minőségű is. De, mivel másképp fogyasztjuk, így eltér az íze is szerintem.

A virslit csak mustárral, tormával szeretem, párizsit ritkán eszem, paprikával, paradicsommal, vajas zsemlében.

2015. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából, csak két haverommal dumáltam skypeon és azt mondták h nem merem ezt kiírni :D
2015. febr. 4. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyertél, mit iszunk ? :D
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
A párizsinál undorítóbb, büdösebb táplálék a világon nincs. Ettől még a virsli is lehet ócska, de a párizsit alulmúlni nem lehet.
2015. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindkettő ugyan az!Mivel mindkettő termék szójaporból készítik.Amiben több a hús abban gyakorlatilag kevesebbet használtak,de az árban is érezhető a külömbség.(BENNE DOLGOZOK)
2015. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!