Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vitamin ízű cukorkát hol...

Megadeth18 kérdése:

Vitamin ízű cukorkát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Olyan cukorkát szeretnék, aminek multivitamin tabletta íze van, de korlátlan mennyiségben fogyasztható. A multivitaminnal az a baj, hogy napi 2-szer lehet enni egy darabot, mert a túl sok mellékhatásokhoz vezethet. Tehát olyan kell, ami ugyanolyan ízű, de nincs benne vitamin, és egy nap megehetek belőle akár egy dobozzal. Aki tud ilyet írja, hogy hol lehet ilyet kapni! (Olyan kell, ami tényleg olyan ízű, tehát nem PEZre, vagy dinnyés szopogatócukorra vagyok kíváncsi).

2015. febr. 15. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De milyen ízű a multivitamin tabletta? Mert nekem volt multivitamin rágótablettám narancsos, meg feketeribizlis, de ugyan olyan íze volt, mint a C vitamin verziónak. Itt Angliában lehet kapni Lucozade cukorkát, meg egy Lovehearts nevűt. Hasonló az ízük, de nem tudom, Magyarországon lehet-e kapni.
2015. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondja meg nekem valaki, hogy a vitaminnak milyen íze van. Jó, a C vitamin savanyú, de a többi milyen?
2015. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A vitaminnak nincs íze. Nézz utána, hogy az adott multivitamin tabletta, amiről beszélsz, milyen ízesítésű.
2015. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sajnos nem létezik.
2015. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1) a különböző vitaminoknak van íze, savanyú vagy keserű.

2) én nem konkrétan a vitamin ízére gondoltam, hanem pl. a narancsos multivitamin tablettának van egy jellegzetes íze, ami egyik narancsos egyéb töltött vagy töltetlen cukorkának sincs, én ilyesmit keresek.

2015. febr. 16. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tényleg van ízük a vitaminoknak. Évekkel ezelőtt ittam Béres pezsgőtablettát, ami nem volt édesítve. Valami borzalmas volt.
2015. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!