Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan ember aki nem...

Van olyan ember aki nem szereti a palacsintát?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Lisztallergiások szerintem nem ehetik.
2015. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tetro ***** válasza:
47%

22.20

ettől csak még jobban szeretik :D

2015. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Az unokám nem eszi meg, soha nem is szerette.
2015. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinnem, hogy van. Mivel a palacsinta nem egy hatarozott es konkret etel. Rengeteg elkeszitesi modja van, az izesitese szinten hatartalan lehetoseget rejt. Az lehet, hogy valaki egy bizonyos fajtat nem szeret (lasd. elottem valaszolo unokaja), de ez nem jelenti azt, hogy semmilyen formaban ne szeretne.
2015. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
De, az unokám semmilyen formában nem hajlandó megenni, sem édesen, sem sósan, sem töltve - egyszerüen a látványától már rosszul van.
2015. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát èn sem tudom elkèpzelni, hogy valaki ne szeresse. De pèldául van aki nem szereti a sajtot, de olyannal is találkoztam aki a csokit nem szereti. Űgy tünik akkor ez az unoka pedig nem szereti a palacsintát. Hihetetlen. Pedig azt hinnèm azt mindenki szereti.
2015. febr. 25. 02:08
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez éppen olyan, mint hogy van, aki nem szereti a pizzát, pedig azt is "mindenki szereti", vagy a húst, édességet, stb.

Én pl nem szeretek semmit, ami édes (kivéve a gyümölcseket), és ha véletlen valamiért mégis ennem kell, akkor napokig rosszul vagyok töle. (És nincs semmiféle cukorbetegségem vagy más orvosi ok)

2015. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úristen! Komolyan van aki nem szereti a pizzát? Hogy lehet? Az aztán tènyleg egy olyan kaja amit elèg változatosan lehet csinálni, ès enni. Ki az aki nem szereti? Azt biztos mindenki szereti.
2015. febr. 25. 09:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy itt elkönyvelitek, hogy azt biztos mindenki szereti. Abba belegondoltál, hogy nem mindenki olyan, mint te? Valaki egészen másképp érzi. És ha jobban megnézed, azért 7 milliárd ember közül biztos vagyok benne, hogy van egy, de szerintem akár 1000 olyan, aki nem szereti a pizzát vagy a palacsintát, én például régen meg nem bírtam enni, csak a tésztáját, mert egyszerűen nem ízlett, most meg szeretem, csak hát kár, hogy teli van szénhidráttal és évi max. hármat ehetek belőle.
2015. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én például nem rajongok a pizzákért, viszont imádom a palacsintákat.


Persze egy jó pizzát, ha sütnek, annak örülök, de magam nem megyek pizzériába és ha választhatok mással sem.

Megszokás kérdése.


Gyerekeknél egy korábbi rosszullét (rossz élmény) sokáig meghatározó lehet egy ételnél.


De pl. láttam olyanokat, akik a friss, de már összegöngyölt töltött házilekváros palacsintát, kvázi, majdnem kidobták...

Egy iskolai rendezvényen volt.

Persze az a lány a hotdoglyukasztó vassal is másról fantáziált, amit részben meg is mutatott vele...


Tehát értelmi szinttől is függ.

2015. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!