Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy lehet, ilyet megcsinálni?...

Hogy lehet, ilyet megcsinálni? Szerintetek nem feltűnő amikor megfogod a csomagolást? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 5. 12:34
 1/8 anonim válasza:
90%

Ez nem a legjobb kérdés, a jó kérdés az, hogy hányan fogják jelenteni ezt a fogyasztóvédelemnek? Mert ha valaki tenni akar ezellen, akkor lépni kell, a felháborodás nem elég.


A másik meg: újabb bizonyíték miért nem szabad ilyen helyen vásárolni.

2015. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés valóban nem a legjobb.. Viszont elszomorító,hogy most ezzel elcseszték az emberek húsvétját. Én biztos tennék valamit.. De nem hiszem,hogy sokra mennék vele.. Nem tudom.
2015. ápr. 5. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ez mr megint mese habbal.
2015. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De ki a gyártó?

Saját márkás spár termék?

2015. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zolidobos ***** válasza:
100%

Előre bocsájtom, hogy ez itt nem a reklám helye.De! Könyörgöm, vegyük már észre, hogy csodák nincsenek, és ezer forintos húsból, nem lehet 980 forintos "sonkát" készíteni, némi "huncutság" nélkül. Jelen esetben ez a "huncutság".Akár milyen szépen csengő reklámszöveg, általában ez az eredmény.

Én idén is készítettem ...kiló(hátha sasol a NAV)))valódi kézműves sonkát. Tanyán nevelt, szabadon tartott disznó hátsó combjából, egy centis diszkrét szalonnaréteggel, a hozzávaló (pörzsölt) kicsi bőrrel. Száraz sima sóban érleltem három hétig, naponta forgatva, a saját levével locsolgatva, majd akácfüstön senyvesztve egy napig. 2000 jó magyar forintban megszámoltam kilóját, a tavalyi mennyiség néhányszorosára volt igény. Tessenek elgondolkodni, és jövőre helyesen dönteni....

2015. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet úgy lehet megcsinálni, hogy ez egy szándékos, hazug lejárató kampány a Spar ellen! Egy csomó kommentelő írja, hogy őkis ott vették a sonkát és nem is így néz ki, meg finom is... szóval ez hazugság.
2015. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. Nem bizonyítható, hogy ott vette, és most vette. Így ez csak lejáratás és nem hiteles.
2015. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. A sok jószándékú ember meg megsajnálja... Bedőltem volna neki,ha nem világosítotok fel. Egyébként én szeretek a sparba menni,még sosem tapasztaltam rosszat.. Emiatt nem ment volna el a kedvem tőle,de akkor is.. Furcsa. Mert szerintem amikor a kezébe vette az illető ezt a "sonkát" láthatta volna,hogy valami nem oké... Igazából ez lepett meg.
2015. ápr. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!