Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni nagy kiszerelésű mcdonald's-os szószokat?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy lehet vhol kapni nagy mekis szószokat. Csak arra nem emlékszem hol. Ti tudjátok esetleg? Ketchup, majonéz, bármi érdeklne. Köszönöm!:)

2015. ápr. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy a mekis ketchup, majonézt, stb-t az Univer vagy a Globus gyártja a mekiknek.
2015. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A legtöbbet az Univer gyártja, azt keresd.
2015. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy Magyarorszàgon is lehet-e kapni, gondolom igen, de a múltkor nagy meglepetésemre a kíváncsiságból megvett Heinz "amerikai szósz" nevű cuccosában ráismertem arra, amit a Big Macben adnak. Ez lenne az: [link]
2015. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Big Mac szósza nem paradicsomos, nincs benne hagyma, se petrezselyem. De van benne savanyú uborka és olyan majonézes. A Globus Ínyenc mártás hasonlít rá.
2015. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!