Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért sütik halas olajban...

Miért sütik halas olajban mostanában a natúr chio chipset, ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
Legalább 3 hete azt veszem észre,hogy valamilyen halas olajban sütik meg a sós chio chipset? Szerintetek ez helyénvaló? Az ize sem olyan jó, miért spórolnak ezek?

2015. ápr. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem elég hogy megóvják az egészséged a sok sótartalomtól, cserében még halat is adnak hozzá.semminek nem tudsz örülni?:D
2015. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem! Ne a vásárlón spóroljanak szerintem. Amúgy is felemelték az árát az egekbe. Ja és akkor ők pampognak a mindig friss és kíváló minőségről... :/
2015. ápr. 24. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Most, hogy olvasom ezt, mintha egyszer én is belefutottam volna ilyesmibe, de nem vagyok biztos benne, hogy cshio chips volt, csak hogy chips és semleges ízűnek kellett volna lennie, és én is hal ízt éreztem rajta. Még meg is néztem a zacskót, hogy biztosan nincs-e ráírva valami ízesítés. A héten meg egy mogyorós pufit ettem, amin a pörkölt mogyorót szénné égették, tök keserű volt, azon filóztam, hogy visszaviszem a Pennybe, de aztán valahogy megettem, mert éhes voltam.
2015. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
drága az olaj,és lehet hogy mindent egy olajban sütnek
2015. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne a vásárlón spóroljanak ?!

hány éves vagy királyfi ?!!!!


gondolod, hogy azért sütik, hogy ne legyél éhes, és nem azért, hogy aránytalanul drága vackokkal kicsalják a pénzedet ??!!

2015. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!