Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szabad-e a wizair gépen a...

Szabad-e a wizair gépen a feladott csomagban füstölt kolbászt, füstölt csülköt vinni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy szabad vagy sem, elvileg élelmiszert nem igazán szabad egyik országból a másikba vinni.


De én még Tajwánra is vittem füstölt kolbászt és Pick szalámit a lányomnak, aki ott tanult, aztán a kutya nem foglalkozott vele. Igaz, nem Wizzair járat volt.


De egyszer vittem Wizzair-rel egy nagy dobozban töltött káposztát Erdélyből Magyarországra, abban a táskában, amit felvittem a gépre.:)

2015. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

:))) Ugy a 70-es evek elejen volt egy Sophia Loren film, Mortadella volt a cime :))) ez a film arrol szolt, hogy a foszereplo csaj repulon utazott es ajandekba egy mortadellat akart vinni. Mortadella amugy egy felvagottfele, de amikor meg egyben van, akkora mint Obelix kove amit mindig magaval cipelt (szoval bazinagy). Nos, ezt a holgyet nem engedtek be az orszagba. Ott maradt a tranzitba, be nem engedtek, de a csaj a mortadellat sem akarta ott hagyni, hiszen ajandek volt. Ez volt vegul is az alapsztori, de innen kezdodott egy olyan harsany-olaszos vitatkozos film, vegen mar ott volt a sajto, tuntetett a nep a mortadella szabadsaga erdekeben ... kozben ahogy teltek a napok, a csaj ehes volt es titokban elkezdte enni a mortadellat ... legvegere mar a nemzetkozi sajto es a politika is felkapta a temat es nagynehezen engedelyeztek, hogy a mortadella bemehet az orszagba. Felsorakozott mindenki, riporterek-tv-sajto-a sztrajkolo tomeg ers vartak, hogy a csajszi kijojjon a tranzitbol ... isen am, de abbol a bazinagy mortadellabol mar csak egy pici kocka maradt :)))


... bocs, de ez ugrott be hirtelen :P

2015. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!