Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Nutellának van olcsóbb...

A Nutellának van olcsóbb változata?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam venni, de most egy sütibe kéne, és sokkot kaptam az árától. Nincs olcsóbb változata, aminek ugyanolyan az íze?
2015. máj. 20. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Aldi Nutoka.

Mi ezt szoktuk venni.

De ez nem magyar embernek való, mert Made in Germany.

Áráról gőzöm nincs, de emlékeim szerint olyan fele a Nutellának.

2015. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Szinte minden multinál kapható hasonmása,legfeljebb nem csíkos, de csokis mogyorókrém.

Az Aldiban most akciós a Nutoka 600 helyett 450 ft 400 grammos.

2015. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Lidl chko nussa.
2015. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Lidl-s, és Pennyset szoktuk venni néha, és Reálos is van. Minden boltnak van saját márkás olcsóbb változata.
2015. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Azért egy kicsit túlzásba viszed a dolgot - oké, nem olcsó a nutella, de azért 850 forinttól nem kell "sokkot kapni" Bútorvásárlásnál el ne ájulj.


Amúgy vannak olcsóbb alternatívák, de nem véletlenül fogy baromira a nutella ilyen ár mellett is, szerintem magasan az a legjobb.

2015. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Azért akármilyen mogyorókrém nem jó, mert más az állaga. Sütiben lehet, hogy fontos szempont.


Én is úgy hallottam, hogy a Nutoka hasonlít rá a legjobban.

2015. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért kaptam "sokkot", mert 80 dkg kell belőle, az kb. 1600 ft. Hatalmas tortát sütök, és az összes hozzávaló nem kerül ennyibe, és azért lepett meg, ismétlem, mert még életemben nem vettem. De közben én is találtam tesztet, és az Aldist sokan dicsérik, és hogy az hasonlít legjobban.
2015. máj. 20. 20:17
 8/9 mahjong ***** válasza:
80%

Szia!

Az ALDI-s tényleg jó, teszteltem én is több fajtát is. A fontos, hogy nézd meg, hogy 13% kakaótartalma legyen, mert van, hogy a nagyobb kiszerelésű kevesebb kakaót tartalmaz, pedig ez fontos az ízhez!

2015. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SugarCat válasza:
73%
Euro Familyben lehet kapni eredeti nutellát viszonylag olcsóért,mi is ott vesszük.Nem rosszak az olcsóbb változatok sem,viszont szerintem lehet érezni a különbséget,bár ha sütihez kell,akkor szerintem mindegy.
2015. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!