Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért lenézett dolog a csirkef...

Miért lenézett dolog a csirkefarhát?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Kinek? Aki bélszínt eszik, annak nem étel. De másnak meg megfelelő.Végül is, húsnak nem hús teljes mértékben.
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kedvencem, a legfinomabb és legszaftosabb része a csirkének, imádom levesnek, pörköltnek is, rizses húsnak, és egyik nap még rántott csirkét is abból csináltam, a combot nem szeretem.
2015. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért mert az emberekben az van hogy farhátat csak a csórók vesznek, és ezért nézik le. Én nagyon sokszor veszek, húslevest is készítek belőle, és pörköltet is. Nem igazán szeretjük a húst, és ez így pont megfelel nekünk, az íze mégiscsak belefő az ételbe, a farhátat pedig megkapja a rokonunk kutyusa, nagyon örül neki. :) Nem vagyunk gazdagok, úgy gondolom még annyira szegények sem, ennivalóra még van pénzünk. :)
2015. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Sznob idióták nézik csak le.
2015. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudtam, hogy lenézett. Vendégnek nem tenném az asztalra egyszerűen a kinézete miatt. De én amúgy nagyon szeretem.
2015. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsó, nem teljes értékű hús. Pedig szerintem sokkal jobb levese van, mint például a marhalábszárnak. (persze ez lehet, hogy csak egyéni ízlésficam :D)
2015. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
93%
Mert a köztudatban az szerepel, hogy csak a szegények vásárolják, mivel másra nem futja nekik.
2015. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Levesnek, pörköltnek nagyon finom.Sokszor annyi hús van rajta, hogy meglepő. Gondolom, amikor a mellet , combot lekanyarítják róla, hagynak is rajta némi húst.

Sajnos egy sztereotípia, hogy a csirke far-hát a szegények eledele, no meg a nyugdíjasoké...

Én is meg tudom venni a nemesebb részeit is a csirkének, de egyszerűen szeretjük a far-hátat, nem beszélve, hogy kitűnő alaplevet is lehet belőle főzni, más ételek felöntéséhez.

A csontok sem mennek veszendőbe, a cicák is imádják.

2015. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 7. 22:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le, de nem szeretem. Azaz levesnek finom, bár nálunk ritkán készül abból a leves.
2015. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!