Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan csökkenthetem leghatéko...

Hogyan csökkenthetem leghatékonyabban az éhségemet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek napszámba reggel 7től délután 5ig, délben lesz egy fél órás szünet enni. Mivel egy átlagos napon én hatszor-hétszer is ezek ez idő alatt, nagyon félek hogy nem fogom kibírni evés nélkül annyi ideig. Mit tehetnék?

2015. jún. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel mások is lesznek gondolom nem csak neked lesznek ilyen nehézségeid. A napszám általában teljesítménybérbe megy szóval megállhatsz enni ha nem akkor meg reggel veszel 2-3 dn müzliszeletet vagy valami kis zsebben elférő nasit pl. Győ.i Éd.s jó reggelt keksz és megszed, amikor nem figyelnek, de valszeg. nem lesznek hajcsárok szóval nyugodtan megeheted. :D Nálam lenne necces, mert én nem eszem lisztes dolgokat, ergó ezek kilőve. :D
2015. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eszel.
2015. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokféle ember van, nem tudom, Te mivel laksz jól. Főleg, hogy sokszor szoktál enni... Én valami igen zsírosat ennék, az tuti, engem az laktat a legjobban s olyan kis térfogatod tud elérni, hogy ne legyen gond a sok kalória egyben megevésével. De ugye van, akinek ez nem esne jól... A páromnak speciel tökmindegy, csak szénhidrát is legyen benne jócskán, ő csokis fehér rizzsel feltankolva is lenyom 8 órát (enyhe fizikai munka), nekem ennél a semmi is jobb, ő viszont a szénhidrátszegény zsíros ételeket nem bírja, ami nekem a legjobb. De általában a szénhidrát kevésbé laktat, a gyors különösen nem jó, a fehérje és a zsír laktatóbb.

Mindenképpen valami tömény étel kellene, de hogy milyen, ezt nem tudom megmondani helyetted.

2015. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Evéssel.
2015. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!