Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit ehetek vacsira, amiben...

Mit ehetek vacsira, amiben sok a fehérje?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, a kalóriabázison vezetem, hogy mit eszek, és a fehérjefogyasztásom elég alacsony. Halat ebédeltem, de az már elfogyott. A tojáson kívül most semmi nem jut eszembe.
2015. júl. 16. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én épp vacsizom. Körözöttet eszem uborkával. Cottage cheese is jó, én grillezett csirkecsíkokat is szoktam enni salátával vacsorára.
2015. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Sovány túrót bátran ehetsz.
2015. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
A fehérjében gazdag élelmiszerek ezek: tejtermékek, tojás, húsfélék, szója, olajos magvak, bab (zöldbab pl nem). Azért ne soroltam konkrét listában mert ha rákeresel hogy 'tápanyag táblázat' ott látni fogod ezekből melyikben mennyi a fehérje.
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tojás nagyon jó pedig, én mindig azt eszem. De zöldborsótól sajtig elég sokminden van, attól függ, a szénhidrátot vagy a zsírt akarod megdobni a fehérje mellett. Ha egyiket sem, nekem akkor jön a tojásfehérje tökmagliszttel összesütve, de azt nem szeretem s nem szoktam rászorulni... Van, aki túrót eszik.
2015. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az imént, bár már igazán nem kellett volna fehérje vagy kalória rumos kakaós habot ettem, 2 nagy tojásfehérje, fél tojássárgája volt benne, plusz kókusz, dió :) 190 kcal, 14g fehérje, teljesen jó kis desszert (kár, hogy le akartam jönni az édességekről, eh).
2015. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül megoldottam tojással, mellé egy kis tejfölt és paradicsomot.
2015. júl. 17. 08:34
 7/7 anonim válasza:
Fehér festéket. Esetleg Paintben egy rajzlapot fess be feketére, és írd tele fehér színt használva "J" betűkkel. Ezáltal az a kép tele lesz fehérjével.
2020. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!