Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg lesz kapható Nutella...

Tényleg lesz kapható Nutella mogyorókrém?

Figyelt kérdés

Tegnap beugrottam a Sibrik Miklós utca 30. alatti Intersparba. A polcon mindössze 8 (nyolc) darab 400 grammos Nutella volt található. Az árufeltöltő éppen ott volt, és megkérdeztem tőle, nagyobb kiszerelésűben nincs? Kifogyott - volt a válasza, majd hozzáfűzte: leállt a Nutella kiszállítása. Ennek hallatán kosaramba pakoltam a polcon található készlet felét.

Másnak is ez a tapasztalata a Nutellával?



2015. júl. 26. 07:52
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A címből kimaradt a NEM szócska ....
2015. júl. 26. 08:01
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok cegnel van nyari leallas. Lehet, hogy a Nutellanal is ez a helyzet. Majd beindulnak megint.
2015. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#2-re : Ismerősöm múlt héten volt Bécsben, ott lehet kapni. Ez a válasz így ellentmondásos.
2015. júl. 26. 08:08
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet, hogy a palmaolaj mizeriarol szol a tortenet. Ferrero ceget mostansag sokat cseszegetik, hogy a palmaolaj felhasznalas miatt kihasznaljak a termeszetet ... bla-bla-bla.
2015. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Ősrégi trükk, a népszerű termékekből kiraknak pár darabot, mintha óriási hiánycikk lenne, tipikusan olyanokat amiből az ember normál esetben csak egyet venne. A dolgozóknak is erre kell ráerősíteniük és voilá, máris megvetted a készlet felét. Pszichológia. Miután elmentél, hoztak újakat a polcra.
2015. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#4-re : a pálmaolaj a legelterjedtebb növényi zsiradék. Ebből használnak föl legtöbbet a világon. Pálmaolaj van a margarinban, testápolókban, szappanokban, krémekben, rúzsokban, csokoládékban, kenőanyagokat és biodízelt is készítenek belőle.

Rosszindulatú lejáratás, ha egyedül a Nutellát hibáztatná bárki a pálmaolaj felhasználásáért.

2015. júl. 26. 08:23
 7/30 A kérdező kommentje:

#5-re :

Több mint két hete kifogyott a lakhelyemen és környékén, telefonon a Tesco dunaújvárosi vevőszolgálatával is beszéltem, náluk sincs.

2015. júl. 26. 08:27
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


... es meg mennyi minden allhat a dolgok mogott!

2015. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#8-ra :

Mint azt föntebb írtam, rengeteg termék tartalmaz pálmaolajat, ezek közül csak egy a Nutella.

Az igaz, hogy a világ mogyorótermésének a negyedét a Ferrero cég vásárolja föl, de a többségét nem. Vagyis, ha a mogyoró volna oka a Nutella magyarországi eltűnésének, akkor ennek jele lenne más, mogyorót tartalmazó termék esetében is.

2015. júl. 26. 08:42
 10/30 anonim ***** válasza:
61%

Csak túléled valahogy, a mi generációnk is felnőtt mogyorókrém nélkül.


Bár a Túró Rudi hiányozna...

:D

2015. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!