Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyiért szoktatok tojást venni?

Mennyiért szoktatok tojást venni?

Figyelt kérdés

S, M vagy L?


piac, kisbolt, nagyáruház?


találtatok már romlott tojást?


2015. aug. 8. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

L-XL-es méret (bele se fér a tartóba :D)

Kolléganőmtől veszem, ők nevelik a tyúkokat.

30 ft-ért veszem tőle.

2015. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41 évesen még soha nem vettem bolti tojást :) Mindig idős néniktől veszünk friss házit 25 forint darabja. Ilyen ez a falusi élet :)
2015. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mamám 30-ért adja vidéken. Mi 33-ért vesszük szintén vidéken de néha veszek a zöldségesben már 39, de jó L-es darabok. :D L-s alatt nem tojás a tojás. :D Egyszer vettem a tescoban leértékelt tojást aztán rájöttem, hogy m-s. Hát a galamb nagyobbat szarik, mint amekkorák azok a tojások voltak. :D
2015. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen, én is azon vagyok kiakadva, hogy áruházakban az S-M méreteket árulják 30-35 forintért, és mikor a szép nagy, friss tojásért a piacon el akarnak kérni ugyanennyit, akkor meg húzzák az orrukat sokan, és azt mondják, inkább vesznek a boltban, mert pár forinttal olcsóbb (vagy nem is olcsóbb, csak hisztiznek, hogy ezért már piacot sem érdemes fenntartani). ismerősöm mesélte, aki néha árul.
2015. aug. 8. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco-ban szoktam venni, M Bio tojás

6 db 499 Ft

2015. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többnyire 40 forintért, jóféle házit (több okból) s nem aprót. Boltban XL lenne, de háztól véve csak picit nagyobb, mint az átlag.

Kis falu, de Székesfehérváron is lehet kapni termelői piacon, igaz, kicsit drágábban, de 100 darabnál engedtek az árból.

35 forintért is vettem már, változó, ki mennyiért adja.

Nagyáruházban csak akkor éri meg a nem ketreces tojás, ha XL-es s épp akciózzák. A ketreces pedig soha.

2015. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!