Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni sárkány és...

Hol lehet kapni sárkány és csillaggyümölcsöt (carambola)?

Figyelt kérdés
Sehol nem láttam még itthon a boltokban, de Magyarországon is hallottam már hogy használnak ilyet. Honnan szerzik be? Valaki aki vett már honnan?

2015. aug. 18. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk régen zöldségesünk volt. A nagybanin lehet kapni a déli gyümölcsösöktől (mi személy szerint valami Manitutól vettük). Ha a budai oldalon jársz ott is lehet kapni jó pár helyen pl. II. és III. kerületben, inkább delikáteszekben. Esetleg még a vásárcsarnokban.
2015. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor valószínűleg csak Budapesten tudom beszerezni? :/
2015. aug. 18. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel én budapesti vagyok, ezért csak ittenieket tudok. Szerintem ahol te laksz ott is biztos lehet valahol kapni, egy nagyobb városban, mint pl. Debrecen vagy Pécs.
2015. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzám Szolnok van közel, de Budapestre többet járok. Ha arra megyek vásárolni utánanézek hátha kapok valahol :)
2015. aug. 18. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sárkánygyümölcs néha van a nagyobb Tescokban, karambolát a Lidlben szoktam látni időnként, főleg a mexikói hetek idején. Most nincsenek szezonban ezek a gyümölcsök, nagyítóval keresd őket. Ha jössz Budapestre, nézz körül a Nagyvásárcsarnokban (a Vámház körút felől nézve a jobb szélső sor a "sznobsor", több árus is tart egzotikumokat) vagy a Culinarisban, de ezek ultradrágák.
2015. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesco, Interspar, Spar, Metro.
2015. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!