Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valaki ajanlana nekem (IGAZI!...

Valaki ajanlana nekem (IGAZI! ) teljes kiorlesu lisztet? (marka, hol talalhato)

Figyelt kérdés

Ki szeretnem probalni a teljes kiorlesu liszttel valo sutes,fozest.

Elore is koszonom a segitseget! :)


2015. aug. 26. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy valakinek van valami mas tippje,hogy mivel lehetne meg helyettesiteni a finomlisztet?! Csak attol elegge felek,hogy teljesen mas, ehetetlen ize lesz a sutinek tole.... Az emberek csak a feher/finomliszthez vannak hozzaszokva. En pl alig birom megenni a teljeskiorlesu kenyeret mert szaraz es izetlen..
2015. aug. 26. 17:51
 2/7 anonim válasza:
Szerintem menj a tescoba ott biztos találsz
2015. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"En pl alig birom megenni a teljeskiorlesu kenyeret mert szaraz es izetlen.."


Pékségi kenyereket az összeset dúsítják más típusú liszttel. Főleg a rozskenyeret, alacsony sikértartalma miatt. Mert a TK. kenyér magában szinte ehetetlen, adalékanyagokkal mérséklik ezt igazi tk. kenyeret csak becsomagolva lehet kapni multitól (Fekete szerű, lehet látni a gabona szemeket, nincs finomra őrölve. Szerintem az jó ötlet ha magad csinálod még akár fehér liszttel is, vagy keverve bele tk lisztet, amúgy bárhol lehet kapni (multik.)

2015. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak hat eleg sok kamu TK van, ami egyaltalan nem az 😃 azert kerdeztem,hogy van e olyan markaju es nevu liszt, ami tenyleg az. Vagy lehet az lesz,hogy megveszem az Update uzletben az 1 kilosat 1200ert. Ugy nem mernek venni,hogy bemegyek a tescoba aztan azt sem tudom,hogy mit emelek le a polcrol :D
2015. aug. 26. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
TK lisztet nem keverik be más liszttel multinál ugyan olyan jó nyugodtan megveheted ott.
2015. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak olvasd el összetevőket.
2015. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sparban van bio teljes kiőrlésű. De a zabpehelyliszt is nagyon, nagyon finom, most pont akciós az előbb említett üzletben. 355 Ft az 500 grammos Cerbona.
2015. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!