Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan tudom kiszámolni, hogy...

Hogyan tudom kiszámolni, hogy hány kcal van egy tányér levesben vagy akármilyen főtt karjában? Ezeket hogy. Tudom kiszámolni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiszámolod az összetevőkét és összeadod...
2015. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Regisztrálj a kaloriabazisponthu-ra. Szuper honlap, könnyű kezelni, és majdnem minden ételt megtalálsz, egyszerű kezelni, úgyhogy nem is részletezem, hogyan működik. Nekem nagyon bevált. :)
2015. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy étrendben számolgatni kell a kalóriákat, ami amúgy is félrevezető, akkor az régen rossz... Tegyük kicsit tisztába a dolgokat. Egy étel vagy étrend hízlalási tulajdonságait nem a kalóriaérték határozza meg. Például egy tartós 2000 kcal feletti szalonna, köröm, tojás stb kúrával senki sem fog egy grammot sem hízni zsírpárnáira. Igen, szándékosan nem említettem köreteket. Mit nem csinálunk egy jó szaftos kolbásszal, oldalassal? Nem esszük magában őket. 90%-ban valami igen masszív szénhidrátforrással. Nemigen látunk olyat, hogy kizárólag salival, ubival, paprikával, paradicsommal, de kenyér nélkül. Ezekhez kb csak a fitnesskövetők esznek húsfélét, sovány pipimellet, ami aztán nem valami komoly tápanyagforrás, a fehérjét kivéve. Így elég nehéz használható statisztikákat gyártani.
2015. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!