Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Snickers csokoládé meddig ehető?

Snickers csokoládé meddig ehető?

Figyelt kérdés
Kipakoltam a régi könyvespolcomat és találtam egy rég elfeledett snickerst. Bontatlan, tapintásra állaga jó csak épp 2013-ban lejárt :'D
2015. aug. 31. 22:54
 1/1 anonim válasza:
49%

Nézd meg a papíron, hogy milyen összetevőket tartalmaz és ne a Snickers-nek keress utána, hanem azoknak az összetevőknek, ugyanis a Snickers az csokoládé ami nem romlandó viszont a benne lévő hozzáadott adalékok, izesítők, esetleg talán valami természetes anyag az romlandó lehet.

Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy megromlott volna, ha meggyőzödtél róla hogy nem romlott az összetevők alapján, akkor még annyi, hogy szerintem lesz valami megkeményedett vagy éppen ilyen összefolyt kutyulék állaga, de az lehet hogy azért, mert maguk az összetevők megromlottak viszont van különbség, hogy megtenyésznek példáúl rajta a baktériumok és azok bontják le, ekkor lesz erjedt valami és büdös, romlott, vagy a csokid esetében csak simán a sok mesterséges adalék elvesztette tartosságát, és esetleg összeesett vagy szétfolyt, ez keveredett, keményebb vagy puhább lett a csoki, stb, de próbáld és és nézz utána az összetevőknek szerintem.

2015. szept. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!