Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen előre csomagolt kaja...

Milyen előre csomagolt kaja létezik SÓS verzióban, ami mondjuk olyan egyszerűen ehető, mint mondjuk a zacskós croissant?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek? Ropi, chips, kréker oké. De ezen kívül? Valami kiadósabb?
2015. szept. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Konzervek, szendvicsek.

Pl [link]

Salátát is szoktak árulni pici öntettel, kiskanállal; hidegkonyhai kaják (nálunk mindig kapható kaszinótojás, sajtba tekert körözött, franciasaláta). Nyilván ezek eltarthatósága problémásabb egy keksznél. Poharas leves (Vifon). Macisajt.

MRE kajacsomag, azt meg beszerezni problémás :).

De írd le mire kell, úgy könnyebb tippeket adni.

2015. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
puffasztott rizs/búza?
2015. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gyereknek kéne, megy egy kéthetes táborba, és hát szülői szemmel is azt mondom, hogy finoman szólva többet eszik az átlagnál :) Olyan ételeket szeretnék neki összevásárolni, amik elállnak, és csak ki kell bontania. Se hűtésre, se melegítésre nem lesz lehetősége többnyire. Ezért kérdeztem.
2015. szept. 15. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha, hát akkor kicsit nehezebb a helyzet.

Mindenképp csomagolnék olajos magvakat, azok igen laktatóak (dió, mogyoró).

Úgy tudom a macisajtot nem kell hűteni, nálunk a boltban is szokott lenni úgy kirakva hogy nem a hűtőben.

Én csomagolnék kenyeret. Az első hétre sima tartós kenyeret, a másodikra meg vagy azt a fajtát ami légmentesen van lezárva, vagy abonettet/kétszersültet.

Pl de dm-ben is lehet kapni hasonlót. A barna általában tovább eláll. [link]

Hozzá a fent említett macisajt, letépős tetejű májkrém, snack kolbász pl ezt tuti nem kell hűteni

[link]

Keménytojás is jól bírja, régen állítólag azt küldtek a katonáknak otthonról.

Ilyesmi pogácsa: [link]

És ha megeszi, akkor esetleg

[link]

(konzervek közül csak a halasakat tudom elképzelni hidegen fogyasztva).

2015. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy segítesz! :)
2015. szept. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!