Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szárított babérlevelet meg...

A szárított babérlevelet meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Magában persze nekem sem jutna eszembe, sőt, főzelékből sem, egészben, de most épp vadas mártást készítek, és ugye össze kell aztán turmixolni a szószt, ha már kész a hús, és ezért kérdezem, hogy a babérlevelet (ami szárított) kivegyem belőle, vagy ha úgyis azt is összeturmixolom, akkor maradhat is?

#ehető #babérlevél #szárított babérlevél
2015. okt. 5. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben kivenném, de amúgy meg lehet enni. (kapható őrölt babérlevél is, azt sem lehet kiszedni az ételből, kénytelen vagy megenni)
2015. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megettem, mert másnak hittem, nincs jó íze :D de bajod nem lesz tőle.
2015. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Turmixolás előtt ki szoktam venni. Kellemetlen, ha kis darabokban benne van.
2015. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat - kivettem! :) (többé-kevésbé, amennyire tudtam, de szerintem azért így is maradt benne némi töredék - de sebaj, turmix, megettük és túléltük! :D ) És életem első vadasa volt, és egész vadas íze lett! :D Juhú! :D Köszi! :D
2015. okt. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!