Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan kell felragasztani az...

Hogyan kell felragasztani az egyedi nutellás cimkét?

Figyelt kérdés
Beküldtem a kódot, és kaptam ilyeneket. Azt hittem, hogy ragasztós az egyik oldala, és csak fel kell majd ragasztani az üvegre, miután lehúztam róla a védő fóliát, de nem úgy tűnik, mintha az lenne. Mivel lehet megfelelően felragasztani? Valaki megcsinálta már? Nem akarom elrontani próbálkozásokkal, mert ajándék lesz, és minden név egyszer van.

2015. nov. 4. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kép nem ártana, de ha biztosan nem öntapadós (egyébként a gyári címkék nem azok), akkor veszel öntapadós kétoldalú ragasztót (pl 3M), és azzal ragasztod fel. Vannak olyanok is már, amikkel gyakorlatilag a szekrényt felragaszthatod a falra, szóval nem fog elengedni :)
2015. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!