Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez hany kcal lehet?

Ez hany kcal lehet?

Figyelt kérdés
2 banan,2 alma, egy fel bajor kolbasz, kb 10-15 dkg sultkrumpli A kolbasz ilyen : [link] Ro/search? Q=feherkolbasz&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIz5bHl-z-yAIVigYsCh2q4Aah nem tudom ez hany dkg.

2015. nov. 7. 18:37
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


bocsi,az elobbi link nem jo

2015. nov. 7. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:

Két banán: 200 kcal

2 alma: 80 kcal

1/2 bajor kolbász: 140 kcal

10 dkg sült krumpli: 240 kcal (15 dkg = 360)

2015. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Ha ennyit ennek minden nap,akkor azzal lehet fogyni?

2015. nov. 7. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze izomból aztán visszajönne a zsir hajrá ha ez neked jó
2015. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De csak akkor eszek,ha tenyleg ehes vagyok,ok nelkul nem.

Eddig zabaltam,annyit ettem,hogy majd kipukadtam,rajottem,hogy ez nem jo,nem ereztem jol magam.

Ezentul tenyleg csak akkor eszek ha ehes vagyok,es csak addig mig elmulik az ehsegerzetem.Ez miert nem jo?

2015. nov. 7. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Az alma méret kérdése (a banán is).

Ki tudok választani itthon a ládából 2 almát úgy, hogy kb. 300 kcal-t adjon, igaz, ezek már egész szép nagyok. 80 kcal már necces, de azért lehet, hogy még épp menne, vettünk egy kupac egészen apró leárazott jonatánt is nemrég... De egy normál alma jóval nagyobb náluk.

(Nyilván a fajta és az érettség is sokat számít, de ezekről nincs adat.)

2015. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem jó egy napra ez? Fehérjeigényről hallottál már? Szerintem nézz utána, nagyon fontos dolog.

Plusz koplalni sem jó, ennél azért egyél többet, jobban koncentrálva a megfelelő tápanyagbevitelre.

2015. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De egyszeruen nem vagyok ehes,persze eszem hust is,meg tejtermekeket is csak nem minden nap.Ha tele vagyok azt uatalom,ezert csak annyit eszek,ami pont eleg.
2015. nov. 7. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit irtál az jó h csak addig eszel amig éhes vagy csak ne ezt egyed zsiros meg minden a sült krumpli kolbásszal marhára nem diétás
2015. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!