Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet még valahol kapni zöld...

Lehet még valahol kapni zöld kávét vagy megszüntették a gyártását?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Nescafé Green Blend 3 in 1-re gondolok. Tavaly ilyenkor még szinte mindenhol kaptam, de lassan egy éve sehol se látok, csak a hagyományosat meg az erősen pörköltet, amit egy kiló cukorral se bírok meginni, olyan keserű. Zöldet azóta csak üvegesben találtam, azt is egy-két néha. Annyira nem volt rá kereslet, hogy megszűnt? Vagy miért nem árulják sehol?

2015. nov. 14. 15:15
 1/3 anonim válasza:
2015. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mediline-ban lehet kapni zöld kávét, de nem ezt a márkát. Gondolom erre a 3 in 1 verzióra nincs kereslet, mert azt telenyomják cukorral, a zöld kávé fogyasztásának meg pont az volna a célja, hogy erősítse a szervezetedet. Cukorral kombináltan minden jó tulajdonsága elvész.
2015. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én amúgy is vízzel és édesítőszerrel szoktam inni a főzőkávét is. Nekem végül is mindegy, hogy milyen márka és formátum, csak ne az az agyonpörkölt, aromával telerakott legyen, mert annak már a szagától rosszul vagyok. De az a baj, hogy szinte csak ilyet találok mindenhol, zöldet alig kapni.
2015. dec. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!