Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mire tudom felhasználni a...

Mire tudom felhasználni a tejfölt?

Figyelt kérdés

Egy élelmiszerismereteti házifeladathoz kell. A lényeg hogy minél többet írjak.


Válaszokat előre is köszönöm : )



#felhasználás #tejföl #élelmiszerismeretet
2015. nov. 16. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Főzelékek, rakottak,sütemény,tartármártás.és ahhoz tartozó zöldségfélékhez, krémlevesek
2015. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Krémlevesek, mártások, szószok, rakottas ételek, sütemények, töltelékek, krémek (pl. túróval kikeverve), főzelékek, paprikások
2015. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ÉS főzés,sütésben vagy bármi elkészítésében .. hogyan használjuk a tejfölt?

Micsoda hülye kérdéseket fel nem tesz a tanár! :D


Köszönöm előre is a válaszokat és az előzőeket :)

2015. nov. 16. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit hogyan... nem értem :D Habarásnak (főzelék), sűrítésként liszt nélkül (leves), alapnak (főtt krém, szósz), díszítésnek (pl. étel tetejére egy kanállal, legyen az leves vagy bármi más).
2015. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amilyen ételt hőkezelünk a tejfölt is hőkezeljük. A salátákban nem változik a hőfoka.
2015. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tejfölös habaráshoz, kész ételek tejföllel való meglocsolásához, rakottasokhoz,önmagában fűszerekekkel pl kaporral salátákhoz, sültekhez, de sok sütemény alapanyagába is kell némi tejföl, pl almáspite.
2015. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tejföllel bekenjük testünkön azt a részt, amit leégetett a nap és kiváló hűsítő.
2017. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ismét.

Vagy:

a.) Tejfölös pakolás a fényes és lágy hajért

Keverj össze három evőkanál tejfölt és egy teáskanál mézet, tedd a száraz vagy félszáraz hajadra, majd csavarj köré törölközőt. Harminc perc után mosd meg a hajad.

b.) Banános-tejfölös arcpakolás (regeneráló hatású)

2017. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!