Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet még venni normális...

Lehet még venni normális Hamburger-húst ebben a ratyi országban?

Figyelt kérdés
Kb. a tizedik féle hamburgerhúst próbálom, és ezt is ugyanúgy ki kell hajítani mint a többit. A kutya is meghátrál mikor odaadnám neki, ehetetlenek, tele vannak rágós darabokkal mintha csak állatoknak szánnák de azoknak se kell. Nektek bevált valamelyik vagy csak a környéken árulnak ilyen szarokat?
2015. dec. 22. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Miután a magyar kultúrában nem igazán őshonos a hamburger, elképzelhető, hogy nem fogsz kapni megfelelőt. Javaslom, költözz ki az USÁ-ba, ott annyit zabálhatsz, amennyi beléd fér.
2015. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet mert a 90-es években és 10 éve is normális húsokat lehetett kapni. A Pápai húsüzem még normális húsokat gyártott de azt is tönkrevágták, behozzák a külföldi szemetet amibe talán még műanyag széket is bedarálnak. Utolsó lehetőség a Family Frost, náluk még viselhető volt anno a cucc, de amit most kapni a boltokban az kritikán aluli. Komolyan mondom, megnézem hol gyártják, bemegyek és megetetem velük.
2015. dec. 22. 13:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tele vannak kemény mócsingokkal, az embernek beletörik a foga, és nem arról van szó hogy elvétve egy darab, hanem tele van, az összes féle amit vettem. Ezeket megkóstolta egyáltalán aki piacra dobta? Vagy simán nyugodt szívvel kiadják a szemetet? Az ízről sem tudok nyilatkozni mert első harapás után ki kellett hajítani.
2015. dec. 22. 13:40
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

akkor miért nem csinálod meg magadnak otthon?

ha ennyire elégedetlen vagy ezekkel az előkészített vackokkal, akkor csináld meg magad, ilyen egyszerű

2015. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert idegesít hogy az uniós csatlakozás óta szemetet kapni a boltokban.
2015. dec. 22. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

1. Csináld meg magadnak.


2. Tévedés hogy minden jobb volt régen. Az idő mindent megszépít sajnos. Ami olcsó, az mindig is sz*r volt.

2015. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem olcsó, és régen tényleg jobb volt minden - a zenék a filmek minden. Az idő pedig nem szépít meg semmit.
2015. dec. 22. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Hogy hol lehet kapni azt nem tudom, mert fölöslegesnek találom a keresgetést, ha jót akarok csinálok magamnak.


Mivel azt viszont tudom, hogy a jobb minőségűek is tele vannak b-va adalékanyaggal, állományjavítókkal, egyéb műanyag szarokkal.

És ebben egyébként élen jár a pápai húspogácsa, a legótvarabb, legmoslékabb hulladék szart csinálja.

Nem véletlenül messze a legolcsóbb.

Nagykeráron fele annyiba kerül, mint a teszkó gazdaságos parizer. Szerinted miből lehet?


Keress recepteket a neten, vagy egy csomó, aztán ha mindenképpen fagyasztottat akarsz használni, hogy gyorsan kész legyen, áldozz rá egy napot, és gyártsál magadnak.


Bekevered megfelelőre, tálcára raksz 2 réteg folpackot, arra ráteszed a megformázott korongokat, még 2 réteg folpack, újabb réteg hús, és így tovább, amíg el nem fogy.


Aztán ha lefagyott, a fóliát letépve szét tudod szedni, és be tudod zacskózni.

2015. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

...amúgy ami a régi "nagy" neveket illeti, én pl úgy dobok el mindent, mint ha szarba nyúltam volna, ha ilyet olvasok egy kezembe akadt terméken, hogy Gyulai, Kaiser, Pápai.

És elhiheted, nem véletlenül! Pontosan tudom, miről beszélek.

2015. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Mi a szar az a hamburgerhús?

Darált marha, só, bors.

Ha ezt nem tudod megcsinálni, akkor edd is csak a szemetet.

2015. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!