Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kapni lehet most valahol...

Kapni lehet most valahol szaloncukrot leárazva? (2015 dec)

Figyelt kérdés

Karácsony elmúlt, és szerintem ritka módon túltömhették a bevásárlóközpontok a szaloncukor készleteiket. Azokkal ilyenkor mi lesz? Csak mert hirtelen eltűnt mindenhonnét a szaloncukor, nem találtam most sem a közeli auchanban, sem sparban, sem pennyben, sem tescoban.


Aki lát budapesten leárazva szaloncukrot (kb 300/ kiló körüli áron), dobjon róla egy felírást, legyen szíves.



2015. dec. 30. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárjol,de 500-ért.
2015. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt az újpesti stop-shop Sparjaban a marcipánosnak 349 Ft kilója, az Auchanban tegnap pedig 599 Ft/kg volt az összes.
2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még ma is láttam a CBA prímában olcsóbban, és az ALDI-ban is. (Árat nem néztem.)
2016. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A karácsony előtti eredeti ár 450 volt az auchanban mindegyik fajtára. Amit annál is drágábban adnak, azt felárazták :) Gyanítom, újrafeldolgozzák a szaloncukrokat húsvéti édességnek is, vagy csak újracsomagolják nyuszi-cukorkának, vagy akárminek, és azért nem látni sehol sem. Ami árakat írtatok, szerintem azt nem akarják olyan áron tényleg el is adni. Csak kirakták mutatóba.
2016. jan. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!