Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Üdv. Rendelnék házhoz (vidékre...

Kirito225 kérdése:

Üdv. Rendelnék házhoz (vidékre) minél olcsóbban gabonapelyhet nagy mennyiségben, de nem találok sehol olyan oldalt, ahol ez lehetséges lenne? Légyszi, ajánljatok oldalakat.

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

magzsola.hu


Régóta és elég gyakran rendelek erről az oldalról. Olcsónak mondható, de ha hozzávesszük, hogy bizonyos összeg(6 vagy 12 ezer) felett nincs szállítási költség és idővel törzsvásárlói kedvezményt is kapsz akkor szerintem előlép a legolcsóbbá.

2016. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesco webshop.


The British Store, és The Candy Store, itt különleges, itthon nem kapható gabonapelyhek vannak, de sajnos nem olcsó.

2016. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok, kifelejtettem, hogy Nestle-t keresek... mellesleg ezek az oldalak sajnos nem megfelelőek nekem, de köszi azért...
2016. jan. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!