Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A magyarok többsége miért nem...

A magyarok többsége miért nem szereti a mazsolát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 19:30
 1/9 anonim válasza:
Mert már megitta borként a szölőt
2016. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert nincs alkoholtartalma
2016. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sok embert ismerek aki szereti. Szerintem többet mint aki nem. A pékségben is mindig furán néz rám az eladó ha egy töltött süti esetében megkérdezem, hogy van-e benne.


A mazsola pont egy olyan dolog mint a kelbimbó, valaki vagy imádja vagy a gondolatától is rosszul van.

És szerintem ez világviszonylatban igaz.

2016. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És te ezt az állítást milyen adatra/ kutatásra/ forrásra alapozod?
2016. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3.

"A mazsola pont egy olyan dolog mint a kelbimbó, valaki vagy imádja vagy a gondolatától is rosszul van. "


Látod, még ez alól is van kivétel.

Én speciel nem rajongok érte, eszembe sem jut csak úgy mazsolát nassolni, viszont semmi bajom vele, ha mondjuk egy túrós rétesben, vagy somlóiban jön szembe. Azokban kifejezetten ízlik.

2016. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kelbimbó nálam semleges, de a mazsola remek cucc :D


A többség tényleg nem szereti? Azt tudom, hogy sokan nem bírják, de nagyon nem, irritálja őket, ha túrós sütiben van, ami elég fura nekem, pont a finom, édes, zamatos mazsolára fújnak ennyire...? Persze sokfélék vagyunk.


Szívesen elcserélném a mazsolakedvelésemet valakivel, az én életmódomba nem passzol.

2016. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem, ha ráharapok a magjára. Meg azt, ha nem én teszem a sütibe, akkor tuti kikapom azt a falatot, ahol rajtamaradt a szár a szőlőszemen.
2016. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

A többség valóban nem szereti.

És hagyjuk a kötekedő kivételezős példálózást, hiszen nem arról szólt a kérdés, hogy miért nem szereti senki, hanem arról, hogy a többség miért nem szereti.

Ezen pedig kár vitatkozni.

25 éve dolgozom konyhán, ezalatt megetettem vagy 1000.000 embert, és nyugodtan kijelenthetem, a többség ha nem is nem szereti, de ellene van.

Otthon persze lehet, hogy más a véleménye.


Az ok pedig meggyőződésem, hogy az, hogy a magyar nép egy menthetetlenül pesszimista beállítottságú nemzet, trendi utálni valamit, lefikázni, újabbnál újabb dolgokat kitalálni, hogy ezt utálom, azt utálom, stb.

Ugyanaz az oka, amiért 5 év alatt 1000-szeresére nőtt a glutén érzékenyek száma.


Mert negatívak az emberek, eldöntik, hogy ő mostantól utálja a sertéshúst, a mazsolát, a glutén (miután megtudta, hogy létezik) , stb.


A legjobb példa erre , ha valaki nem eszik szénhidrátot.


Csak zöldséget, gyümölcsöt, meg húsokat.


Ha tudná az ostoba állat, hogy a zöldség meg a gyümölcs konkrétan szénhidrátból áll, fel is akasztaná magát.


Szóval ez egy megjátszós parasztvakítás. Ennyiről szól a történet.

2016. jan. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nagyon furcsának tartom, hogy a többség nem szeretné.

Én összesen 2 embert ismerek, aki nem eszi meg. És legalább 100-at, akiről konkrétan tudom, hogy vagy imádja, vagy legalábbis megeszi.

Mikor az egyik "nem szerető" nő bekerült a rokonságba, családi összejövetelen az összes rokon álla leesett, hogy létezik ilyen, hogy valaki nem szereti a mazsolát.

2016. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!