Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ételszinezőnek van íze?...

Ételszinezőnek van íze? Spenótot szeretném megszinezni olyannak, aki irtozik a szinétől.

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A spenótot "átszinezni" nem lehet, mert az eredeti szine igen intenzív.


Az ételszinezönek normál adagolás mellett sem íze se, illata nincs, de ahhoz, hogy egy adag spenótnak ne zöld szine legyen, több csomaggal kellene beletenni, aminem már íze is lehet, de mindenképpen ártalmas az egészségre.


Ha az illetö nem szereti a spenótot, akkor fogadd el ezt a tényt.

2016. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első jól írja.


Egye bekötött szemmel, vagy ne főzz spenótot.

2016. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudja azt sem milyen ize van, mert csak a zöld szín nem szimpi neki. Át akarom szoktatni egészséges életmódra, mert fogyni akar, de csak sz.r kajákat eszik..
2016. febr. 6. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg egészséges étel létezik, nem csak a spenót. Minek erőlteted azt ami nem megy?
2016. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem. Csak meg akarom szeretetni vele, mert kövér és fogyni akar. a barátom és segiteni akarok... Szerintem kreativ ötlet, de bunkónak nem kellene lenni.
2016. febr. 6. 22:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem konkrétan csak a spenótot, hanem a zöld szinű kajákra gondoltam
2016. febr. 6. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyél bele egy kis piros szinezéket.

Gondolod a barna főzelék jobban fog ízleni???



Akkor mit szólnál egy játékhoz. Csinálsz 3-4 féle "egészséges ételt", ezeket letakarod.

Odaülteted a barátod, és bekötöd a szemét. Hogy csak az ízre koncentráljon. Bekötött szemmel megkóstoltatod vele mindegyiket, majd sorrendbe teszi ízük szerint. És csak ezután mutatod meg, melyik mi volt.

2016. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! Tetszik az ötlet! :)
2016. febr. 6. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

A spenótból max. sötétbarnát vagy feketét tudsz csinálni, eleve erős színű, hisz már írták.

Annyi mást ehet.

Én fogyni is akarok, életmódot is váltottam, sok ételcsoport kizárásával. A spenót a hozzám hasonló étrendűeknek majdnem csodaétel, a tápanyagtartalma miatt, de én unom. Ez van. Azért rántottában vagy paradicsomos turmixban néha eszem, de inkább más ételekre koncentrálok. Bár nekem az íze unalmas, a színe OK.


Ja igen, ha mondjuk rántottába teszed leveles formában, akkor csak pár zöld levél lesz benne, ezt azért már könnyebb színezni, ha még mindig gond... Vagy biztos bele lehet valamibe forgatni, rántani valahogyan, hogy kívül ne látszódjon a szín...

2016. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem vannak,spenótos receptjeim. Ha fokhagymával csinálod úgy isteni.
2016. febr. 6. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!