Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha magot eszünk attól hizunk?

Ha magot eszünk attól hizunk?

Figyelt kérdés
Magvak
2016. febr. 17. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kik?
2016. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha almamagot, attol nem, csak okosabbak leszünk:-)
2016. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


A magvak 90% magas kalória tartalommal rendelkezik, viszont nagyon egészségesek.

Magas kalória tartalma végett figyelni kell mennyit esszel belőlük például ne egyél meg fél kilót.

Viszont érdemes figyelembe venni hogy ezek a magvak mivel egészségesek nem úgy hizlal, mint például ha valaki megeszik egy tábla csokoládét.

2016. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal.

Hogy egy, a kalóriadeficittel eleve küzdő embert segít vagy gátol a fogyásban pl. az olajos mag (nem tudom, te milyenről beszélsz), az merőben helyzetfüggő. Nekem régen segített (napi 15 dekát ettem), ma már nem, de ez az étrendem és kalóriaigényem miatt van, a laktató képességük rám nézve nem változott.

2016. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!