Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tömlős sajt reggelire?

Tömlős sajt reggelire?

Figyelt kérdés
Reggelire 2 szelet rozskenyér és 100g tejszínes tömlős sajt hizlaló? Körülbelül hány kalória?

2016. febr. 18. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

-_-

Rozskenyér. És Sajt. Szükséges válaszolni?

(Kürváranem)

2016. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban, azért kérdeztem, mert felesleges a válasz :D
2016. febr. 18. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy kalóriatáblázatot, többtucatnyi van a neten. Ki tudod magad is számolni...
2016. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2016. febr. 18. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
A sajton is rajta van, hogy hány kalória. A rozskenyér király, de egy tömlő sajtnak sok napra elégnek kéne lennie. A tömlős sajt szinte csak zsír (azaz rohadt sok kalória), és egyáltalán nem egészséges ilyen nagy mennyiségben. Egyél inkább zöldségeket, esetleg humuszt, házi kőrözöttet, kefirt, franciasalátát a sajt helyett.
2016. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amit szoktam enni az elvileg 185kcal. És én úgy szoktam enni, hogy 100g egy étkezéshez. Sajnos igen, nagyon szeretem. Ez olyan mennyiség ami azért hizlal?
2016. febr. 18. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan, hogy valami hízlal, felejtsétek már el ezt az orbitális baromságot!
2016. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!