Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha megettem 5 db Dianás...

Ha megettem 5 db Dianás cukrot, azt kimutatja a szonda?

Figyelt kérdés
Most szóltak, hogy mennem kellene el autóval, és ettem dianás cukrot. És nem merek elindulni, mert errefelé elég sokszor igazoltatnak.

2016. márc. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy ki. Bevisznek vérvételre, még ha nem éri el a határértéket, akkor sem éri meg a tortúra.
2016. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, nem kockáztatom meg, pedig muszáj lett volna. Köszi a választ!
2016. márc. 24. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
először azt hittem, hogy azért kérdezed, hogy amikor mész szomaton inni, és kocsival mész haza, akkor kiszórsz egy zsák dianás cukrot az anyósülésre, hogy amikor igazoltat a rendőr, és mutat valamit a szonda, akkor a rendőr azt higyje, hogy csak sok dianás cukrot nyomtál be.
2016. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért annyi eszem van, hogyha megyek szombaton "inni" (amit nem sűrűn szoktam), akkor nem autóval fogok útnak indulni. Mellesleg 18 éves lány vagyok, nem régóta van jogosítványom, nem szeretnék máris megválni tőle.:D
2016. márc. 31. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!