Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyes emberi élelmiszerekben...

Egyes emberi élelmiszerekben van dögkutakból származó elhullott állat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt dögökből kivont fehérje stb..... !!!!!!! Finnyások kíméljetek komoly a kérdésem . Azt hallottam,hogy dögökből kutya macska konzerv is készül. Kutya macska táp is ide tartozik. Ja és hallottam,hogy mosóporokban is van elhullott dögkútról származó hús !

2016. márc. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Kizárt dolog, valamilyen hülye mondhatott ilyet.
2016. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mint pl. melyik élelmiszerünkre gondolsz ? xD
2016. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nos az elhullott állatokat rendszeresen begyűjtik és a fehérje feldolgozóba szállítják. Amin azt olvasod, hogy ipari fehérjét tartalmaz, abban ilyen feldolgozott "állati melléktermék" van. Ha testépítő vagy, és az Ebay-en veszel olcsó fehérjét, akkor nincsenek jó híreim...

:D

[link]

2016. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Váó.
2016. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
2016. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmmm érdekes :D Első válaszadó olvasd el amit az előttem belinkelő válaszadó küldött :D Hasznos !!! Elolvastam végig. Hát ez így van ahogy leírtam ! JAVASLOM AZ ELOLVASÁSÁT !!! Szépségiparban is felhasználják vagyis gyakorlatilag dögöt kennek magukra a hölgyek :D Viszont a mi élelmiszereinkbe nem kerül bele dög !
2016. márc. 26. 21:07
 7/7 anonim válasza:

azert az legyen tiszta, hogy senki nem tud megelni abbol ha jarkal az utcakon es dogoket keres. az allatokat tenyesztik, igy hoz jovedelmet!

tenyesztes soran megtortenik hogy egyik megoli masikat, vagy megfullad stb igy keletkezetnek "dogok" amik belekerulnek utolagos feldolgozasra.

vagy azt is el lehet kepzelni hogy szolnak a cegnek ha valami nagyobb allat elhullot a kornyeken(de itt azert kockaztatni kell, hogy epp a hatosagok fulebe jut, szoval nem valoszinu).

a tiszta fehejre kivonas egy baromi bonyolult es draga muvelet, amihez sok anyag, berendezes, aram kell. logikus hogy nem fogjak hosszutavon dogokre pazarolni amibol alig jon ki valami.

nem beszelve arrol hogy a legtobb a tejsavo, tojas, szojafeherje, aminek semmi koze a hushoz. tejsavot pl megszurik bizonyos eljarasokkal igy vonjak ki a feherjet, na a hust azt szurhetik jobbra balra.

meg ugye ki lenne aza hulye, aki nem megeszi olcson a csirkehust, hanem vesz dragan csirkehusfeherjet?? ezert is nem terjedt el ilyesmi..


azis logikus hogy sok oldal a latogatokbol el meg, ezert kitalal olyan szenzaciokat amikrol megcsak nem is hallot.

2016. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!