Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A tojast nem raktam be a...

A tojast nem raktam be a hutobe mikor hazaertem tegnap este. Szerintetek megromlott (szobahomersekleten)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem teszem a hűtőbe a tojást, simán eláll hűvösebb helyen a kamrában.


Nem tudom, mi a szobahőmérséklet nálatok (mi nem szeretjük benn a meleget, 16-18 foknál sosincs több), de szerintem egy estétől nem lesz baja.

2016. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy baja lenne. Bár én mindig hűtőbe teszem, de a boltban nem hűtőben tárolják.
2016. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Hűtőkben 5 - 7 celsius fok van , tudatosan . Ez nem játék fertőzést lehet kapni , tavasz van rothad gyorsan minden , ki hogy teszi az meg magánügy .
2016. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kutya baja nem lesz, sem a boltokban , sem a piacon nem hűtőpultban árulják...

Nem is beszélve a kistermelőkről, hogy , ha nem állna el szobahőmérsékleten, akkor hűtőházakat kellene építeniük...

Én is a spájzban tartom, nem a hűtőben, még soha nem romlottak meg.

2016. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as! A nulla százalékod nem véletlen. Tojást nem kell hűteni. Városi emberek hajlamosak rá, hogy mindent oda pakoljanak, de nem kell.
2016. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja.

Én kizárólag azért tartom hűtőben, mert nincs kamrám. :)

2016. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tyúk ül rajta, 38-39 fokosan, 5-6 napot, akkor is simán ehető.

15-20 fokban, hetekig eláll.

2016. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem teszem be a hűtőbe a tojást, amíg nincs felbontva. Be se férne a zöldségektől, de minek is? Sosem hűtöttük a tojást... Legkésőbb 4-5 héten belül úgyis elfogy, addig pedig semmi baja nem lesz a konyhában. Napi tizenpár darab tojás fogy nálunk, s olykor nagy tételben vesszük, a holnapi adaggal lesz vagy 230 itthon, van benne némi gyakorlatom.

18 Celsius-fokos a konyhánk.

2016. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:d csinaltam beloluk rantottat es nem lett semmi bajom tole
2016. ápr. 8. 23:45
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Semmi baja nem lesz!

Ahogy írják, sem a boltban, sem egyéb árusító helyeken nem tartják hűtőben, sőt, ha alaposan megnézed, sokszor még a piacon is olyan helyen árulják, hogy a nap éppen rásüt akár órákra is.

Én is azért rakom hűtőbe, mint sokan mások. Panel-lakásban, ahol nincs hűvös kamra, ott van a legjobb helye!

2016. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!