Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fogyókúrához milyen kenyeret...

Fogyókúrához milyen kenyeret lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Képzeletbeli kenyeret.
2016. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vajas kenyeret.
2016. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkàbb semmilyet. De ha nagyon nem akarod elhagyni, akkor valamilyen igazi barna, teljes kiőrlésűt vegyèl. Ami 400 Ft/kg alatti az csak szìnezett fehér kenyèr.
2016. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak csökkentett szénhidráttartalmú kenyerek, amelyek szerintem jók (tapasztalatból mondom). Sajnos ebből is sokat telenyomnak szójával, de találhatsz olyat is, amelyben nincs, vagy csak kevés van. Az íze a legtöbbnek nagyon finom, főleg pirítósként vagy paninóként. Nekem ezek a kedvenceim:

Lipóti élesztőmentes

Ludwig jókenyér (2 féle is van, ami csökk. ch.)

Glyx

Pur pur

Van a Tescónak is egy csökk. ch. csomagolt toastkenyere, ami szerintem finom, meg a Sparban van egy diabetikus csomagolt, szeletelt magos kenyér, sajna nem tudom pontosan a nevét. A legjobb, ha bemégy az üzletbe, és átböngészed a kenyerek kalóriatáblázatát és összetevői listáját. Ha a ch 40% alatt van, a kcal meg olyan 200-250 körüli, akkor azt mondanám, hogy az előnyös lehet egy fogyókúra szempontjából.

Természetesen a fogyókúrád nem ezen az egy élelmiszeren fog eldőlni, az összképet kell nézni, az össz kalória bevitelt, a testmozgást stb.

2016. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amilyet akarsz, a te döntésed.

Én normált (=gluténes szénhidrátbombát, teljes kiőrlésű tönköly és egyebek keverve) extrém ritkán eszem, magkenyeret is, sosem voltam kenyeres. Főtt vagy sült ételeket eszem (persze a kenyér is sült, de azt nem), kenyeret pont nem.

2016. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én abonettet szoktam enni helyette.
2016. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Leginkább semmilyent.
2016. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!