Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni fehér héjú...

Hol lehet kapni fehér héjú tojást?

Figyelt kérdés
Elsősorban Debrecen és környéke érdekelne. Előre is köszönöm a segítséget.
2016. ápr. 13. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Ennyire ne imádd az amerikai recepteket, mert ez elég nevetséges. A fehér és a barna héjú tojás is teljesen ugyanolyan, csak más tyúkfajta tojja őket.


Egy kezemen meg tudom számolni, hogy életemben hányszor láttam fehér tojást magyar piacokon, így szerintem eléggé esélytelen.

2016. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Interspar .
2016. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem van 50 tyúkom, ami hófehéret tojik, de csak vendéglőnek tudom eladni, mert a piacon csak fintorognak rá, hogy nem kérnek olyat :D

egyébként kijavítom az előzőt, mert tényleg jobb a fehér héjú, sűrűbb a fehérje, több a tápanyagtartalma.

2016. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobb? Na ezt jó tudni. Itt Berlinben meg szinte csak azt kapni, én meg eddig kerülgettem őket, mert szokva vagyok a másikhoz :/
2016. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, jobb, ha valaki egyszer ráveszi magát, hogy kipróbálja, onnantól csak azt keresi :D
2016. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ismerős kistermelőtől veszem. Egy darab kistestű fehér tojója van, a többi hagyományos barna tyúk, barna tojásokkal.

Nekem gyűjti a fehér tojásokat, mert tényleg nagyon finomak, így, ha lehet mindig ezeket veszem tőle.

2016. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!