Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A medve hagyma íze tényleg...

A medve hagyma íze tényleg pont olya, mint a spenótnak (főve mindkettő)?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem így?

2016. ápr. 13. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen más a kettő.
2016. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem.
2016. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a fokhagyma
2016. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Akkor engem átvertek! :D
2016. ápr. 13. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Tavaly vettem életemben először egy csokor medvehagymát,

egy piac előtt árulta egy férfi, fonott kosárból. Jellegzetes, hagymaszerű íze és illata volt. Nem sokkal ezután hallottam-láttam a híradóban, hogy egy ember szedett egy csokor medvehagymát, megcsinálta rántottával, megette és belehalt. Kiderült, hogy gyöngyvirág leveleit gyűjtötte csokorba, s az viszont nagyon mérgező, akár egy is belőle. De a gyöngyvirág levelének nincs olyan jellegzetes hagymaszaga,és a levele sprődebb. Azóta csak a multinál veszek medvehagymát, nem kockáztatok.

Kérdező! Szerinted spenótlevelet adtak el neked medvehagymaként?

2016. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismeri ezeket a növényeket, annak a gyöngyvirág, a spenót és a medvehagyma már ránézésre is nagyon különbözik. Ízre pedig főleg, bár a gyöngyvirág ízét nem ismerem s ez maradjon is így.
2016. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, hogy medvehagyma helyett spenótot kaptam... Egyébként nem vettem, egy öreg néni adta, aki szokott szedni magának is. A hagyma szaga főzés előtt megvolt, de ahogy elkészült teljeyen elmúlt, és színre is, ízre is teljesen spenót...
2016. ápr. 13. 22:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarráfőzöd, akkor mindkettő elveszt minden ízt. De ezért nem szabad ezeket fonnyasztáson, szósszal összerottyantáson kívül tovább főzni. Jól elkészítve a medvehagyma főzés után is megőrzi a fokhagymás ízét, a spenót pedig azt az enyhe vasast.
2016. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a spenótot fokhagymával szokták elkészíteni, szóval emiatt lehet hasonlóság.
2016. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan az íze szerintem sem. A spenót szinte csak "zöldízű", ha lehet így mondani, de fokhagymával ízesítve tényleg finom főzeléknövény.

A medvehagyma nyersen is fokhagyma illatú és ízű, nem lehet összetéveszteni a spenóttal.

2016. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!