Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van külföldön valami oltári...

Van külföldön valami oltári jó édesség, snack amit kóstoltatok de Mo-n nem lehet kapni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 14:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én imádom a chocotoff-ot. Amíg Belgiumban éltem sokat ettem :-D
2016. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lisszabonban az eredeti pasteis de nata, tojáskrémes kosárka, a Jeromosok kolostora melletti eredeti helyen. Budapesten is meg lehet találni, de messze van az igazitól.
2016. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fél csoki-sor a párkányi Billában.
2016. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Studentska az egyik kedvenc csokim, a zselé miatt :). De azt azért nem mondanám hogy olyan hű de extra lenne, ízvilágra a sima mogyorós-mazsolás csoki elég hasonló.
2016. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Németországban az utcán árulnak ilyen cukorbundás mogyorót, frissen, még forró. Meg az igazi német perec. Félbevágva vajjal... Mmmmmmm

A másik az Ausztriai Lindt csokigyár mintaboltja, olyan csokik voltak ott amit Mo-n még sehol se láttam de a legjobb a selejt osztály, ott is egy 1 kilós doboz selejt csokipraliné, kb 8 euró, 7 kilónyit vettünk :D

2016. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Japánból van csokival bevont édes pálcika. Most már Magyarországon is lehet ilyet beszerezni, de valahogy a Japán nekem mindig jobban ízlik.

Illetve Koreában van egy chips ami mézes-hagymás ízű, baromi egészségtelen, de marha olcsó és nekem nagyon ízlett.

Illetve mézes-hagymánál vagyunk, szintén koreai kaja: a bundás sült hagyma, aminek a bundájára jön egy mézes-csípős szósz. Ez is ilyen snack féleség, ünnepekkor lehet enni és nekem nagyon ízlik.

2016. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Japánból vannak jó cuccok, sushit pl alig lehet találni főleg Bn-n kívül, a másik jó cucc náluk a Kit-Kat, állítólag több száz féle van (almás, teás, vörösbabos, epres, kb minden amit el tudsz képzelni) de ezeket japánon kívül csak horror árakon lehet beszerezni.
2016. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Orosz Túró Rudi!!

Budapesten orosz specialitások boltban is van. Aki szereti a Túró Rudi,meg fog lepődni hogy ez milyen! 4 féle van.

2016. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Amszterdamban van space cake :D
2016. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Usaban pepperidge farmtol a milano. Double chocolate es a csokis-narancsos. Hmmmmmm
2016. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!